• Kraftdele.sk
 • Kontaktujte nás
  0911 545 645
  Po - Pia: 9:00 - 16:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
registrácia
 Odporučte nás
 • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:

Sada na vyrovnávanie obkladov, dlaždíc a podobných podlahových materiálov. Spony sú opakovane použiteľné, čo je veľká výhoda pri rekonštrukcii kúpeľne či kuchyne. Nástroje sú vhodné pre ľudí pracujúcich v oblasti renovácie a stavebníctva. Spona sa ľahko používa a je vhodná či už pre profesionálov, ale aj pre domácich kutilov.

Vďaka nivelačnému systému už obklady nie sú časovo náročné a zdĺhavé. Skracuje to pracovný čas a šetrí nervy. Dlaždice sa navzájom rovnomerne vyrovnávajú a nie je potrebné po obkladoch neustále klopkať a pomocou vodováhy kontrolovať ich usporiadanie.

Spony sú vhodné na ukladanie dlaždíc v horizontálnom aj vertikálnom smere. 

Použitie:

 1. Akonáhle je lepidlo nanesené a dlaždice správne umiestnené, vložte medzi dlaždice kovový driek v tvare T.
 2. Potom otočte driek (s ihlou už vloženou medzi platňami) o 90 stupňov tak, aby zvierala obidve platne krížom.
 3. Začnite uťahovať čiernu maticu pomocou kľúča, ktorý je súčasťou súpravy. Tlaková sila môže závisieť od hrúbky a typu dlaždíc. Klip však musí byť pevne pripevnený k obom dlaždiciam, nesmie byť voľný.
 4. Nechajte lepidlo zaschnúť a stvrdnúť, potom odskrutkujte čierny uzáver, otočte hriadeľom o 90 stupňov a odstráňte celý klip.

Po dokončení vyrovnávania a pred zaschnutím lepidla skontrolujte, či sú dlaždice vyrovnané, a vykonajte prípadné opravy. Po vyčistení klipov od zvyškového lepidla je sada opäť pripravená na použitie.

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.