• Kraftdele.sk
  • Kontaktujte nás
    0911 545 645
    Po - Pia: 9:00 - 16:00
  • Môj profil
  • 7 ks
    za 325.25 €

Čepeľ a hlava sú vyrobené z kovanej uhlíkovej ocele brúsenej brúsnymi kameňmi pomocou diamantovej technológie. To dáva silnú ostrosť a možnosť opätovného ostrenia do pôvodného stavu.

Jadro rukoväte je vyrobené zo silného skleneného vlákna, ktoré zvyšuje pevnosť sekery. Vonkajšia vrstva rukoväte je vyrobená zo špeciálneho materiálu odolného voči všetkým poveternostným podmienkam.

Vloženie hlavy do rukoväte sa vykonáva za horúca pomocou vhodných zariadení odlievajúcich hmotu zo sklenených vlákien tak, aby tvorila nerozbitný celok. Táto funkčnosť je uľahčená špeciálnym razením vnútornej časti hlavy. Horná časť rukoväte má zabudovanú kovovú konzolu, ktorá spevňuje celú štruktúru.

Výnimočné pohodlie práce zaisťuje dokonale profilovaný protišmykový povrch odolný voči olejom, odolný proti poškriabaniu, ľahko sa udržuje v čistote.

 Špecifikácia
Dĺžka:65 cm
Materiál:oceľ, sklolaminát
Model:KD221
Závažie:1,25 kg
 Facebook
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.